Akcja NIE dla CZADU!

ulotka czad

Usuwanie Gniazd Os i Szerszeni

osy szerszenie

Kalendarz zmianowy

kalendarz zmianowy rok 2016

Film JRG Rybnik

Film JRG Rybnik

Rekrutacja do szkół

obrazek index

Zostań strażakiem OSP

Zostan strazakiem osp

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że w dniu 6 sierpnia 2015 roku (czwartek) o godzinie 16:00 w tutejszej komendzie odbędzie się spotkanie w sprawie organizacji kursu z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że Prezesi jednostek OSP w KSRG proszeni są o odbiór umów wykonania zadania publicznego pt. "Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo–gaśniczego".

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku zwraca się z prośbą o wykazanie poniesionych kosztów akcji związanych z usuwaniem silnych wiatrów na terenie miasta Rybnika i powiatu rybnickiego.

UWAGA!

Nastąpiła zmiana terminu nadesłania wypełnionego załącznika - nowy termin do 16.07.2015 do godziny 8:00

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że Prezesi jednostek OSP w KSRG proszeni są o niezwłoczne podpisanie umowy dot. wykonania zadania publicznego pt. "Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo–gaśniczego".

Czytaj więcej...

W związku organizowaną akcją sprawdzenia i bezpłatnej wymiany uszkodzonych łączników maski MSA Ultra Elite, Komenda Miejska PSP w Rybniku zwraca się z prośbą o zapoznanie się z informacją firmy MSA The Safety Company.

Czytaj więcej...

Komenda Miejska PSP w Rybniku informuje, że w dniu 2 czerwca 2015 roku o godzinie 15:00 w tutejszej komedzie odbędzie się spotkanie z Prezesami jednostek OSP w KSRG w związku z rozdziałem środków z dotacji budżetu państwa.

Czytaj więcej...